www.Metin2Eu.Com
Salut !
Bun venit pe Metin2Eu.4umer.com
Pentru a beneficia de toate topicurile va rugam sa va inregistrati....
Numai bine
Metin2Eu Team Wink



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

www.Metin2Eu.Com
Salut !
Bun venit pe Metin2Eu.4umer.com
Pentru a beneficia de toate topicurile va rugam sa va inregistrati....
Numai bine
Metin2Eu Team Wink

www.Metin2Eu.Com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
www.Metin2Eu.Com

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cerere GM By 4Love

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Cerere GM By 4Love Empty Cerere GM By 4Love Joi Oct 20, 2011 3:09 am

4Love

avatar
Membru
Membru

Nume si Prenume :Mirabela Teodosiu Cristina
Varsta :18
Locatie :Bucuresti
Profesie :Secretara
De ce v-am alege pe dumneavoastra ca GM : Postul de secretara e aproape ca si postul de GM , numai ca la serviciu ai parte de sefii , aici ai parte de playeri si tu esti seful tre sa mentii curatenie si liniste.
De ce doriti sa deveniti GM : Pur si simplu imi place sa ajut o comunitate sa am grija ca totul sa fie frumos nu ca pe alte servere de metin2 unde GM-u sta de fatza lasand playeri sa se injure uni pe alti sau cine stie ce mai facand in potriva regulilor
Ati avut propriul server :Da "Metin2ProExtrem timp de 1 an dar prin hamachi"
Aveti experienta in materie de GM : Nu prea dar cu timpul se invata am lista in fata ori cum pentr-u ori ce fel de comanda am google , deci nu cred ca este vreo problema constand in comenzi.
Ati mai fost GM : Da pe server-ul meu si pe alte 2 server-e , dar cum am zis mai sus nu am invatat comenzile , cand am google-u.
Cu ce ne puteti ajuta daca veti ocupa acest post : Pur si simplu ajut comunitate nimic in interes propiu , voi tine curat server-ul voi face server-ul mai frumos bine organizat ca la munca , si sper cu cat stau mai mult pe server cu atat mai mult sa aduc jucatori .
Nume caracter : 4Love

NU am facut la fel ca voi am dat eu un explicit mai bun Razz sper ca nu va deranjeaza

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum