www.Metin2Eu.Com
Salut !
Bun venit pe Metin2Eu.4umer.com
Pentru a beneficia de toate topicurile va rugam sa va inregistrati....
Numai bine
Metin2Eu Team Wink



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

www.Metin2Eu.Com
Salut !
Bun venit pe Metin2Eu.4umer.com
Pentru a beneficia de toate topicurile va rugam sa va inregistrati....
Numai bine
Metin2Eu Team Wink

www.Metin2Eu.Com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
www.Metin2Eu.Com

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

[Ghid]Cum pui mienereui pe iteme?"

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1[Ghid]Cum pui mienereui pe iteme?" Empty [Ghid]Cum pui mienereui pe iteme?" Lun Aug 08, 2011 12:26 pm

ByTzU

ByTzU
Administrator
Administrator

Am facut un ghid pentru cei care inca nu stiu sa isi puna minereui pe iteme (minereu de aur , argint , lacrima cerului etc.)

In primul rand ai nevoie de un item pe care se pot pune minereuri ( cercei , colier , bratara).Trebuie sa mergi in map2 la "The Alchemist" , sa cumperi diamant si sa pui pe itemul respectiv.Nu va reusi tot timpul din prima incercare.Pentru fiecare diamant se pune cate un spatiu pentru minereuri.Maximul este 3 spatii pentru un item.Dupa ce ai pus spatiile trebuei sa pui minereurile care le cumperi tot de la el.Si la acestea , nu vor reusi tot timpul din prima incercare.

EX: Ai o bratara de lacrima cerului . Cumperi diamant si pui pe ea pana iti reusesti sa pui 3 spatii ( sau cate vrei sa pui ). Apoi cumperi minereu de lacrima cerului si incerci sa pui pana reusesti.
Minereurile nu sunt permanente pentru ca au o anumita limita de timp.Timpul se scurge doar cand le porti.Primul minereu are cea mai mare durata , al doilea una mai mica , iar ultimul o are pe cea mai mica.



Ghid creat in totalitate de mine ( sa nu-mi veniti cu chestii de genu "copiat" sau "numa copy & paste stiti" sau din astea )

http://www.lastcs.4umer.com

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum