www.Metin2Eu.Com
Salut !
Bun venit pe Metin2Eu.4umer.com
Pentru a beneficia de toate topicurile va rugam sa va inregistrati....
Numai bine
Metin2Eu Team Wink



Alăturați-vă forumului, este rapid și ușor

www.Metin2Eu.Com
Salut !
Bun venit pe Metin2Eu.4umer.com
Pentru a beneficia de toate topicurile va rugam sa va inregistrati....
Numai bine
Metin2Eu Team Wink

www.Metin2Eu.Com
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
www.Metin2Eu.Com

Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

[GHID]Vraji corporale

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1[GHID]Vraji corporale Empty [GHID]Vraji corporale Lun Aug 08, 2011 12:05 pm

ByTzU

ByTzU
Administrator
Administrator

Cred ca majoritatea stiu aceste lucruri dar ar fi un ghid foarte util.Pai sa incepem.

Razboinic
Corp:[Mareste apararea si nu te arunca la pamant-rulantul combo 3x foarte greu de prins].Bonusurile care pot contra-ataca aceasta vraja sunt: viteza de atac,sansa patrundere&critica
Aura:[Mareste valoarea atacului].Bonusurile care contra-ataca acest skill sunt: aparare sabie/2 maini/razboinic[6/7].
Iures:[Mareste viteza de atac&miscare dar creste expunerea la pagube].Bonusurile care sunt utile impotriva acestei vraji sunt: apararile,viteza de atac,sansa critica&patrundere

Ninja
Camuflaj:[Ascunde inamicul si mareste dmg-ul ambuscadei].Cand baga camuflajul pana sa dea ambuscada incepeti sa dati din sabie[nu sa fugiti ca oricum va va prinde odata si odata].Bonusuri utile:viteza de atac,sansa de critic&patrundere
Mers de fulg:[Mareste viteza de miscare].Bonusuri utile: viteza de msicare&farmec,sansa critica&patrunzatoare,valoare atacului[Tarie/Inteligenta sau Valoarea atacului]

Sura
Protectie intunecata:[Mareste apararea si paguba 75% este absorbita de PM].Bonusuri utile:sansa de patrundere&critica,viteza mare de atac[tine sura pe jos si astfel e greu sa dea skilluri]
Spiritul flacarii:[Ofera un dmg in +/secunda].Bonusuri utile: rezistenta la magie,viteza de atac&farmec[cat da el spiritu voi sa luati cam tot atata dmg]
Armura vrajita:[Mareste apararea si ofera sansa de reflectie].Loviturile normale sunt slabe deci te axezi pe skilluri.Bonusuri utile :viteza farmecului,critica&patrundere
Teama:[Ofera sansa de MISS].La fel ca la armura.Aceleasi bonusuri.
Tais vrajit:[Mareste valoarea atacului].Bonusuri utile: aparari,viteza de atac.

Saman
Forta dragonului:[Ofera sansa de critic].Bonusuri utile: aparari.
Binecuvantare:[Da sansa de MISS].Bonusuri utile: viteza farmecului,sansa patrundere&critica.
Reflectie:[Mareste sansa de a reflecta atacul].Bonusuri utile: la fel ca la binecuvantare.
Atac fortat:[Mareste valoarea atacului].Bonusuri utile: aparari.
Accelerare:[Mareste viteza farmecului&miscare].Bonusuri utile: viteza de miscare&farmec&atac,sansa de critic&patrundere.
Leac:[Ofera un HP in plus].Bonusuri utile: viteza de atac&farmec,sansa de critic&patrunzatoare,sansa necunostintei.

P.S.:Eu l-am facut in totalitate.

Si multumesc celor 2 de mai jos si celorlalti care vor folosi ghidul:D.

http://www.lastcs.4umer.com

Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum